Rzecznik MŚP wzięła udział w „Rozmowach na szczycie” Pracodawców Pomorza – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Skip to content

Rzecznik MŚP wzięła udział w „Rozmowach na szczycie” Pracodawców Pomorza

2026-05-11

Rzecznik MŚP wzięła udział w „Rozmowach na szczycie” Pracodawców Pomorza

Rozmowy na szczycie” Pracodawców Pomorza w Olivia Star, w których uczestniczyła Rzecznik MŚP Agnieszka Majewska były ważnym wydarzeniem w regionie podejmującym tematykę geopolityki i światowej gospodarki.

Podczas spotkania wybrzmiało szczególne znaczenie budowania bezpieczeństwa i odporności, również w biznesie jako istotnych czynników dla poczucia stabilności oraz rozwoju polskich przedsiębiorców w dzisiejszych, dynamicznie zmieniających się czasach.

Dziękujemy za zaproszenie do dyskusji na tematy kluczowe dla naszej gospodarki.

Fot. Kazimierz Netka, netka.gda.pl

Udostępnij: