Minister Majewska podpisała porozumienie z Okręgową Izbą Radców Prawnych – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Skip to content

Minister Majewska podpisała porozumienie z Okręgową Izbą Radców Prawnych

2026-06-02

Minister Majewska podpisała porozumienie z Okręgową Izbą Radców Prawnych

Miło nam ogłosić, że Rzecznik MŚP Agnieszka Majewska podpisała porozumienie z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie reprezentowaną przez Dziekana Rady OIRP r. pr. Annę Sękowską oraz Wicedziekana Rady OIRP r. pr. Agnieszkę Gajewską-Zabój.

To zapowiedź współpracy w zakresie wsparcia przedsiębiorczości, wzmacniania dostępu MŚP do usług prawniczych, edukacji prawnej oraz tworzenia wspólnych inicjatyw i projektów na rzecz zwiększania świadomości o możliwościach rozwoju biznesu.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie jest samorządem zawodowym radców prawnych w okręgu warszawskim. Reprezentuje interesy zawodowe radców prawnych oraz zapewnia najwyższy poziom świadczonych przez nich usług, stojąc na straży właściwego i etycznego wykonywania zawodu.

Cieszymy się z inicjatywy wspólnych działań i mamy nadzieję na owocną współpracę na rzecz polskich przedsiębiorców!

Udostępnij: