Biuro Rzecznika MŚP szuka informatyka / administratora / specjalisty ds. informatycznych

Wymagania podstawowe:

1.      Wykształcenie kierunkowe, techniczne, informatyczne, elektroniczne

2.      Znajomość języków html, css, php, javascript oraz frameworka bootstrap w stopniu pozwalającym na tworzenie responsywnych stron.

3.      Umiejętność zarządzania serwerem webowym (bazy danych, konta pocztowe, ssl;

4.      Znajomość systemu CMS WordPress w stopniu pozwalającym na zarządzanie portalem informacyjnym;

5.      Dobra znajomość i rozeznanie we wtyczkach do tego systemu (m.in. wpbakery, elementor, revolution slider, ninjaforms), zrozumienie działania ról i poziomów dostępu, bezpieczeństwa stron www.

6.      Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania;

7.      Obsługa systemu Windows 10 w stopniu pozwalającym na administrację komputerem w środowisku sieciowym;

8.      Znajomość systemu Linux w stopniu pozwalającym na przygotowanie systemu do pracy w środowisku sieciowym;

9.      Znajomość systemu Windows Server w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się i udostępnianie zasobów sieciowych użytkownikom oraz wirtualizację (zarządzanie Hyper-V), tworzenie GPO;

10.  Znajomość systemu MacOs w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie, instalowanie oprogramowania, zestawianie konferencji (zoom, teams, webex, skype).

11.  Znajomość systemu openmediavault NAS (network attached storage).

12.  Umiejętność administracji drukarkami Hewlett-Packard w środowisku sieciowym.

13.  Znajomość sieci vlan, lan, serwer dhcp, zarządzanie urządzeniami cisco oraz TPlink (przełączniki, routery) znajomość zagadnień związanych z topologią sieci, połączeniami tunelowymi i bezpieczeństwem.

14.  Umiejętność analitycznego myślenia;

15.  Lojalność, rzetelność, komunikatywność, pracowitość, zaangażowanie i inicjatywa;

16.  Wysoka kultura osobista;

17.  Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

18.  Posiadanie obywatelstwa polskiego;

19.  Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu;

20.  Doskonała organizacja pracy i samodzielność.

Zakres obowiązków:

1.      Help-desk (rozwiązywanie problemów użytkowników w związku z wyżej wymienionymi systemami – strona www, problemy z komputerem i oprogramowaniem, udziały serwera etc.).;

2.      Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i wydajnością sprzętu komputerowego, komputery stacjonarne i laptopy (procesory, dyski, karty graficzne etc.);

3.      Przygotowywanie części merytorycznej do zamówień publicznych na sprzęt, oprogramowanie i licencje.

4.      Zarządzanie stanami materiałów eksploatacyjnych.;

5.      Zarządzanie aplikacją Asset Ninja;

6.      Administracja serwerem KTM SAGE.

7.      Zarządzanie oprogramowaniem BioSys i czytnikami czasu pracy w sieci rozproszonej.

8.      Zarządzanie platformą obsługi telefonów Yealink.

9.      Zarządzanie oprogramowaniem ESET Protect

Oferujemy:

1.      Umowę o pracę na pełen etat;

2.      Stabilne zatrudnienie w sektorze publicznym, w instytucji o ugruntowanej pozycji;

3.      Perspektywę długookresowej współpracy i rozwoju zawodowego;

4.      Wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

5.      Dopłaty do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci;

6.      Pracę w ścisłym centrum Warszawy oraz łatwą dostępność komunikacyjną biura;

7.      Przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Dokumenty można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: poczty tradycyjnej na adres Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców: ul. Wilcza 46 00-679 Warszawa, osobiście w siedzibie Biura przy ul. Wilczej 46 lub rekrutacjawaf@rzecznikmsp.gov.pl

Termin, do którego należy składać dokumenty – 11 czerwca 2021 r. (liczy się data wpływu dokumentów do Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców).

Miejscem pracy jest Warszawa.

Kandydat spełniający powyższe kryteria proszony jest o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu pracuj.pl. Przesyłając aplikację kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach rekrutacyjnych w zakresie wykraczającym poza katalog z art. 221 Kodeksu pracy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Z wybranym kandydatem podpisana zostanie umowa o pracę na czas określony.
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.